SEO Hizmeti Nedir?

SEO 8

8 Yorumlar

 1. SEO gerçekten günümüzde çok önemli ve gecelekte dahada önemli hale gelecek gibi. Dijital dünya bir çığ gibi büyüyor ve arama motoru Google bizi ulaştırmada bir araç bu yüzden Google arama sonuçlarında sitenizin ne kadar üst sıralardaysa o kadar çok ziyaretçi kazanma şansınız oluyor.İlerleyen günlerde kendi web siteme seo çalışması yaptırmak isterim. Bu detaylı yazınız için teşekkürlerimi iletiyorum.
  mustafa
 2. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yazınız gerçekten çok faydalı olmuş. Bu bilgilere ulaşmak kolay olabilir ama hepsinin bu kadar düzenli ve net bir şekilde yer aldığı çok az yazı mevcut. SEO'ya ilgi duyanların ve öğrenmek isteyenlerin kesinlikle okuması gereken bir yazı olmuş. İçinde yer alan bilgiler hap niteliğinde ve herkes tarafından kolayca anlaşılabiliyor. Tekrardan elinize, emeğinize sağlık.
  metehan
 3. Gayet hoş bir yazı olmuş. Bir SEO uzmanı olarak beğendim elinize sağlık. Günümüzde SEO çalışmalarını sadece birkaç düşük kaliteye sahip link alıp yükselmek olarak gören insanlara karşı farkındalık oluşturabilecek bir yazı olmuş. Bu tür insanlar piyasaya ve potansiyel müşteri kitlesine zarar vermekte ve SEO kavramını kötüye kullanmaktalar. Gayretlerinizin sonuca ulaşması dileğimle, iyi çalışmalar dilerim.
  Onur
 4. merhabalar, öncelikle yazınızı ilgiyle sonuna kadar okudum ve seo konusunda yeni ve acemi biri olarak gayet güzel buldum. seo hakkında yeni başlayanlara seonun artıları ve eksileri hakkındaki verdiğiniz bilgiler gayet yararlı. bu şekildeki yazılarınızı be blogunuzu yakından takip ve tebrik ediyorum.
  Ogün KARATAŞ
 5. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hem işletmeler hemde web sitesi sahipleri için çok önemli bir konu. Bu konuyu bu şekilde ayırt ederek insanların anlayacağı şekilde anlatmanız bilen bilmeyen herkesin işine yarayacaktır.
  Kozba
 6. Sizden aldığım SEO çalışması ile hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlandı, raporlar düzenli şekilde alındı. Çalışma öncesi google arama sonuçlarında ilk 500’de bile görünmeyen sitem şu an ilk sayfa 5.sırada görünmektedir. Proji'nin çalışkan ve bilgili ekibine başarılar diliyorum.
  Okan GURKAN
 7. Merhaba, detaylı ve bilgili yazınız için teşekkürler öncelikle. SEO yani google optimizasyon olarak geçen uygulama işletme ve kurumsal sitelerin hatta her web sitesi için olmazsa olmaz olduğunun herkes farkında tabi bu kadar büyük bir sektörde doğru bilinen yanlışlar çok fazla ve bu yanlışlar bazen geri dönülmez noktalara ulaşabiliyor. Bunun için SEO'yu SEO bilenlere yaptırmak en önemli nokta. Herkesi birinci sayfada görme dileğiyle
  sefa
 8. Seo çok geniş bir kavram, seo ajanslarının neden bu kadar yüksek fiyatlar istediklerini anlayabiliyorum artık. Seo aslında sitenin yapım aşamasında yani html, css, javascript kodları yazılıyorken başlıyor ve site yayın hayatına başladıktan aylar hatta yıllar sonra da devam edebilmektedir. Yani seoyu ben yaptım oldu artık hep ön sayfalarda (sıralarda) çıkacağım diye bir mantık yoktur. Site içi seo'nun dışında site dışı seo kavramı da bununla bağlantılı bir olgudur, tanıtım yazıları, backlinkler seo için olmazsa olmazdır.
  Sercan

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>