Hakkımızda

Biz Kimiz?

Proji Dijital Pazarlama ve SEO ajansımız 2015 yılların başında ajanslarda çalışmaya başlamış deneyimli kişiler tarafından merkezi İzmir’de kurulmuştur. Firmamız başlıca Web Tasarım, SEO, İnternet Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Sosyal medya yönetimi, Grafik Tasarım gibi dijital hizmetler vermektedir. Kurumsal işletmelerin ajanslardan beklediklerini deneyim edindik ve bu deneyimlerimiz sayesinde ajansımızı kurduk. Her zaman çalışma ilkelerimiz müşterilerimize kaliteli hizmet ve bizden beklediklerini en iyi şekilde karşılamaktır. Bu sayede hızla büyüyerek büyük markalara ulaştık. Şuan bünyemizde barınan yüzlerce mutlu müşterimiz vardır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Başlıca Sebepler

Destek, Ulaşılabilirlik
Sektörde deneyim edindiğimiz en büyük sorunlardan biri ajansların hizmet verdikleri firmalara düzgün destek vermemesiydi. Bizde ajans olarak müşterilerimizi memnun etmek için sürekli olarak destek ve ulaşabilir olmayı hedefledik ve başarıya ulaştık. Müşterilerimizin her daim iletişim süreçlerini hızlı bir şekilde çözüm sunduk
Profesyonel Ekip
Ajansımızın her departmanında işinde uzman, deneyimli takım arkadaşlarımız vardır. İyi bir takım başarıya ulaştırır ilkesiyle yola çıktık ve başarıdan başarıya ulaştık. Başarımızın sürekliliği için her zaman işinde uzman ve deneyimli kişilerle çalışmayı ilke edindik. Bu ilkeyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Kaliteli Hizmet, Hızlı Sonuç
Ajansımızın temel ilkesi müşterilerimize hızlı, verimli, iyi bir hizmet sunmak ve her zaman müşterilerimize alternatif çözümler üretmektir. Ajansımız herhangi bir sorunla karşılaştığında anında çözüm oluşturabilir ve kriz anında müdahale edebilecek bir ekibe sahiptir.

Çalışma Sürecimiz

Tanışma ve Fikir Paylaşımı

Sizin bizi, bizim sizi tanıyabileceğimiz karşılıklı olarak fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir görüşme gerçekleştiririz. Deneyim ve tecrübelerimize dayanarak işletmenizi dijital mecralarda nasıl yükseltebileceğimiz hakkında neler yapmamız gerektiğinden bahsederiz.

Detaylı Sunum ve Teklif

Tanışma ve fikir paylaşımı bittikten sonra isteklerinize göre detaylı olarak sunum hazırlarız. Sunumlarımız şeffaf ve net bir şekilde öncelikle vereceğimiz hizmeti net olarak anlatılır ve çalışmaya başladığımızda neler yapacağımızdan sizi nerelere getireceğimiz hakkında bilgi paylaşırız.

Söz Uçar Yazı Kalır (Sözleşme)

Sözleşmemizi yapar ve sözleşmede belirtilen tarih itibarı ile hizmet vermeye başlarız.

Uygulama

Her şey konuşulduğu ve anlaşıldığı şekilde çalışmalara başlanır.

Detaylı Raporlama

Verdiğimiz hizmetlerin ay sonunda tarafınıza detaylı olarak raporlaması yapılır. Yapılan çalışmalar sonucundan nasıl bir yol katettiğimiz tarafınıza raporlamada veya toplantıda belirtilir.

Çözüm Ortaklarımız