Hakkımızda

Proji Dijital Pazarlama Ajansı

Proji Dijital Pazarlama ve SEO ajansımız 2015 yılların başında ajanslarda çalışmaya başlamış deneyimli kişiler tarafından merkezi İzmir’de kurulmuştur. Firmamız başlıca Web Tasarım, SEO, İnternet Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Sosyal medya yönetimi gibi hizmetler vermektedir. Kurumsal firmaların ajanslardan beklediklerini deneyim edindik. Bu deneyimlerimiz sayesinde ajansımızı kurduk, her zaman çalışma ilkelerimiz müşterilerimize kaliteli hizmet ve bizden beklediklerini en iyi şekilde karşılamaktır. Bu sayede hızla büyüyerek büyük markalara ulaştık. Şuan bünyemizde barınan +100 mutlu müşterimiz vardır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Başlıca En Önemli Sebepler

Destek, Ulaşılabilirlik
Sektörde deneyim edindiğimiz en büyük sorunlardan biri ajansların hizmet verdikleri kişilere düzgün destek verilmemesiydi. Bizde ajans olarak müşterilerimizi memnun etmek için sürekli olarak destek ve ulaşabilir olmayı hedefledik ve başarıya ulaştık. Müşterilerimizin her daim iletişim süreçlerini hızlı bir şekilde çözüm sunduk
Profesyonel Ekip
Ajansımızın her departmanında işinde uzman, deneyimli takım arkadaşlarımız vardır. İyi bir takım başarıya ulaştırır ilkesiyle yola çıktık ve başarıdan başarıya ulaştık. Başarımızın sürekliliği için her zaman işinde uzman ve deneyimli kişilerle çalışmayı ilke edindik. Bu ilkeyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Kaliteli Hizmet, Hızlı Sonuç
Ajansımızın temel ilkesi müşterilerimize hızlı, verimli, iyi bir hizmet sunmak ve her zaman müşterilerimize alternatif çözümler üretmektir. Ajansımız herhangi bir sorunla karşılaştığında anında çözüm oluşturabilir ve kriz anında müdahale edebilecek bir ekibe sahiptir.

Ekibimizin Kemik Kadrosu

Founder
Founder

Ümit Yılmaz

Head of agency
Head of agency

Bilal Yılmaz

Senior Developer
Senior Developer

Ahmet Yıldırım

SEO & Digital Marketing
SEO & Digital Marketing

Hakan Soymaz

Çözüm Ortaklarımız