Çalışma Süreci
Strateji
Lokasyon, Yaş, Cinsiyet, İlgi Alanları gibi demografi hedefleri belirlenir. Bu hedeflere göre bir strateji belirlenip işletmenize en çok geri sağlayabilecek stratejiler üretilir.
Ziyaretçi Deneyimi
Sitenize gelmiş ziyaretçilerin tüm süreçlerine yön vererek en kısa zamanda amaçlarına ulaşmasını sağlanmaktadır. Ziyaretçi deneyimi satış ve dönüşüm oranlarını arttırarak kâr oranınızı arttırır.
Analiz
Reklam performansı analizi yapılarak en iyi satışları elde etmek için sürekli olarak analiz araçları tarafından reklam analizleri gerçekleştirilir. Bu analizler doğrultusunda iyileştirmeler yapılır ve en iyi satış hedeflerini gerçekleştirmek hedeflenir.
Bizimle Çalışan Bazı Markalar
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz
Biz Neler Yaparız?
Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal ve Dijital Pazarlama uygun en kolay şekilde müşteri ile satış hedeflerini gerçekleştirebileceğiniz özgün, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ve Mobil Uyumlu web sitesi tasarımlarınızı yapıyoruz.
Detaylar
Google SEO
Arama motorları organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanız için stratejiler belirleyip SEO çalışmaları yapıyor ve web sitenizi organik arama sonuçlarında üst sıralara çıkartarak organik trafiğinizi arttırıyoruz.
Detaylar
Google Reklamları
Google reklamları ile Google arama motorunda arama yapan potansitel müşterilere markanızın ürününü, hizmetini en düşük bütçelerde gösterimlerini sağlıyor ve satış hedeflerinizi gerçekleştriyorum.
Detaylar
Sosyal Medya Hizmetleri
Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi ziyaretçisi yüksek sosyal medya mecralarında işletmenizi veya markanızı sosyal medyada zirveye çıkarıp marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak için çalışmalar yapıyoruz.
Detaylar
Marka Analiz
Ücretsiz kurumsal markanızı analiz edip teklif sunalım.

Merak Ettikleriniz

Blogumuzdan Son Yazılar