Kurumsal İşletmeler Sosyal Medyayı Nasıl Kullanmalıdır?

Sosyal Medya 3

3 Yorumlar

  1. Hocam kurumsal sosyal medya'yı güzel anlatmışsınız başarılarınızın devamını diliyorum ayrıca blog temanıza hayran kaldım :) blog yazılarınızı takipteyim gayet güncel bilgiler paylaşılıyor..
    Muhammed Türkmen
  2. Bence özellikle müşterilerinin odaklandığı şeyleri iyi bilmeleri gerekiyor. Müşterilerinin isteklerini sürekli yerine getirince başarıda kolaylıkla gelecektir. Ama son zamanlarda bunu yapmak neredeyse sıfıra indirildi, sosyal medyaya iyi bir bütçe ayırarak sağlam bir kitle ile birlikte iyi bir tanıtım imkanı sağlıyor.
    Furkan YURDAKUL
  3. Yazınızı oldukça beğendim. Tabi günümüzde bu kadar önemli bir yeri olan sosyal medyanın gelecekte nasıl bir şekil alacağını tahmin etmek mümkün. Bugün bir olay olduğunda sosyal medya da yankı bulduğunda hemen mahkeme olsun emniyet olsun harekete geçiyor. Kurumsal işletmelerde bunlara çok dikkat etmeli yanlış bir paylaşımlarında bu firma adını da tehlikeye atmakta olacaktır. Bunun için çok titiz ve özenli çalışmak gerekir.
    ufuk

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>