Kurumsal İşletmeler Sosyal Medyayı Nasıl Kullanmalıdır?

Sosyal Medya 8

8 Yorumlar

 1. Hocam kurumsal sosyal medya'yı güzel anlatmışsınız başarılarınızın devamını diliyorum ayrıca blog temanıza hayran kaldım :) blog yazılarınızı takipteyim gayet güncel bilgiler paylaşılıyor..
  Muhammed Türkmen
 2. Bence özellikle müşterilerinin odaklandığı şeyleri iyi bilmeleri gerekiyor. Müşterilerinin isteklerini sürekli yerine getirince başarıda kolaylıkla gelecektir. Ama son zamanlarda bunu yapmak neredeyse sıfıra indirildi, sosyal medyaya iyi bir bütçe ayırarak sağlam bir kitle ile birlikte iyi bir tanıtım imkanı sağlıyor.
  Furkan YURDAKUL
 3. Makalenizi çok beğendim. Tabi günümüzde sosyal medyanın etkisi çok çok önemli sadece kurumsal değil küçük işletmeler bile bu sektörde ufakta olsa getiri sağlayabilir.
  Ahmet Yılmaz
 4. Yazınızı oldukça beğendim. Tabi günümüzde bu kadar önemli bir yeri olan sosyal medyanın gelecekte nasıl bir şekil alacağını tahmin etmek mümkün. Bugün bir olay olduğunda sosyal medya da yankı bulduğunda hemen mahkeme olsun emniyet olsun harekete geçiyor. Kurumsal işletmelerde bunlara çok dikkat etmeli yanlış bir paylaşımlarında bu firma adını da tehlikeye atmakta olacaktır. Bunun için çok titiz ve özenli çalışmak gerekir.
  ufuk
 5. Kendi Temizlik firmamdan örnek verecek olursam sosyal medyayı kullanmadan önce kitlelere ulaşmakta baya sorun yaşıyordum. Günümüzde sosyal medyanın gücü belli ve global firmaların tümü sosyal medyayı çok etkin bir şekilde kullanmakta. Sizin Bu Makalenizi Okuduktan Sonra Nerelerde Hata yaptığımızın farkına vardık Sosyal Medyayı Çok aktif bir şekilde kullanmak gerekiyor teşekkürler.
  İlker Candan
 6. Bende konu hakkında bir rehber arıyordum, yazınız bu ihtiyacımı tam anlamıyla giderdi. Sayenizde konu hakkında bilgi sahibi oldum. Ayrıca yazıda vurguladığınız şeyler gerçekten önemli. Teşekkür ediyorum.
  Serhat
 7. Herkes İçin İşe Yarayacak Bir Makale. Bu konular hakkında güzel bilgilendirmeler veriyorsunuz,Son sürat takipteyim sizi
  Emre Kelekçi
 8. Kurumsal işletmeler sosyal medya üzerinde hata yapıyor. Kimi işletme sahibi kendi fotoğraflarını dahi paylaşıyor. Elbette işletmeye göre paylaşabilir fakat her işletme için bu uygun değildir. Gerçekten güzel bir rehber hazırlanmış, ekibinizin ellerine sağlık. Birçok kişinin bu konu hakkında daha bilinçli olmasında yarar var ve ben bu bilincin zamanla oluşacağına inanıyorum. Orta ölçekli, büyük ölçekli işletmeler ise kesinlikle profesyonel destek almalı.
  Mahmut Arslan

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>