Sosyal Medyanın SEO Üzerindeki Etkisi

SEO, Sosyal Medya 4

4 Yorumlar

 1. Bir çok web site ziyaret etmeme rağmen bu kadar akıcı ve düzgün bir şekilde anlatanı bulamamıştım çok teşşekür ederim çok açıklayıcı bir yazı oldu ellerinize sağlık
  ali fırat önal
 2. Sanırım çağımızın en büyük olayı budur. Sosyal medya mecraları. Sitemizi yada iş yerimizin geleceğine yön veren , işimizin kuvvetlenmesini sağlayan bir mecradir. Reklam olarak farkındaysak artık sosyal medya üzerinden reklam hizmeti alınıyor. Geleceğimizi şekillendirmek adına el atmamız gereken bir olaydır.
  Hamit
 3. Sosyal medya herkes tarafından kabul görmüş en etkili iletişim aracıdır, dünyanın öbür ucunda olan bir olay anında bir tıkla erişilebilir hale geldi hele de önemli bir konuysa herkes tarafından paylaşılarak milyonlarca insana aynı anda ulaşabiliyor dolayısıyla üzerinde çalıştığımız platformları sosyal medya üzerinden tanıtarak iyi yönlü geri dönüşler alabiliriz. Yazınız çok faydalı eksik olduğum kısımlarda destek alacağım.
  Mehmet Ferit
 4. Sosyal medya'da takipçisi olan kişiler daha fazla fayda sağlıyor. Kimi reklam ile kimi sitesini besleyerek. Son zamanlarda ise reklam içerikli sayfalar çok beğeni kaybediyor. Popülerliğini yitirdi demek de fayda var.
  Mehmet Onaran

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>