Sosyal Medyanın SEO Üzerindeki Etkisi

SEO, Sosyal Medya 8

8 Yorumlar

 1. Bir çok web site ziyaret etmeme rağmen bu kadar akıcı ve düzgün bir şekilde anlatanı bulamamıştım çok teşşekür ederim çok açıklayıcı bir yazı oldu ellerinize sağlık
  ali fırat önal
 2. Sanırım çağımızın en büyük olayı budur. Sosyal medya mecraları. Sitemizi yada iş yerimizin geleceğine yön veren , işimizin kuvvetlenmesini sağlayan bir mecradir. Reklam olarak farkındaysak artık sosyal medya üzerinden reklam hizmeti alınıyor. Geleceğimizi şekillendirmek adına el atmamız gereken bir olaydır.
  Hamit
 3. Sosyal medya herkes tarafından kabul görmüş en etkili iletişim aracıdır, dünyanın öbür ucunda olan bir olay anında bir tıkla erişilebilir hale geldi hele de önemli bir konuysa herkes tarafından paylaşılarak milyonlarca insana aynı anda ulaşabiliyor dolayısıyla üzerinde çalıştığımız platformları sosyal medya üzerinden tanıtarak iyi yönlü geri dönüşler alabiliriz. Yazınız çok faydalı eksik olduğum kısımlarda destek alacağım.
  Mehmet Ferit
 4. Sosyal medya'da takipçisi olan kişiler daha fazla fayda sağlıyor. Kimi reklam ile kimi sitesini besleyerek. Son zamanlarda ise reklam içerikli sayfalar çok beğeni kaybediyor. Popülerliğini yitirdi demek de fayda var.
  Mehmet Onaran
 5. Konuyu bilmiyordum teşekkür ederim açıklama için biraz yüksek takipli hesaplarım var onlar bana yardımcı olacaktır. anlattığınız bilgiye göre deneyeceğim.
  Fiko
 6. Sosyal medya hesaplarının hem siteler üzerinde hemde işletme sitelerimizin üzerinde büyük etkisi vardır. Çok güzel bir yaklaşımla anlatmışsınız. Faydalı bir makale oldu kesinlikle. SEO konusunda uzun zamandır araştırma yapıyorum ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu sitede merak ettiğim bir çok konuya yanıt buldum.
  Muhammed DEMİR
 7. Sosyal Medya'nın Seo'ya etkisi yüksektir. Sitenizi seven arada bir takip eden kişiler olacaktır bunlar bildirimi açmayabilir ama sosyal medya hesaplarınızı takip edebilir. Bunla beraber her paylaştığınız içeriği sosyal medyada paylaşırsanız aktif takipçileriniz ilgisini çeken içeriği görünce direkt sitenize girecektir. Hashtag kullanımıyla sosyal medyada sizi takip etmeyenlerede erişebileceğinizi düşünüyorum. Sosyal medyayı aktif kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
  Celil
 8. Bende sosyal medyayı sitelerim için etkin kullanıyorum fakat nedense sanki bana çok etkili gibi gelmedi. Yada ben kendi adıma söyleyeyim bir türlü tatmin olmadım. Sitelerimi paylaşıyorum fakat sanki domain puanları hiç etkilenmiyor gibi ya da ben çok aceleciyim.
  İshak Sedat

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>