Backlink Nedir? SEO Çalışmasında Backlink Önemi Nedir?

SEO 7

7 Yorumlar

 1. Özgün içerik ve görsellerle orta vadede kalıcı başarının yakalanabileceğine inanıyorum. Yabancı dilde çalışmalar yapmak da faydalı olabilir.
  Görkem CAN
  1. Belli bir rekabet oranına yeterli olacaktır lakin rekabet durumu yüksek olan sektörler için malesef yeterli olmuyor.
   Ümit Yılmaz
   Ümit Yılmaz
   1. Artık googlede sıralama almak gerçekten zorlaşıyor.Backlink çalışması bunda önemli bir tutuyor.Bu konu gerçekten backlink çalışmasını güzel anlatmış.Benim gibi bir çok arkadaşa yardımcı olacağını düşünüyorum.
    hakan
 2. backlink konusunda gerçekten çok fayda gördüm diyebilirim. Benimde bir blogum var ve elimden geldiğince özgün yazmaya çalışıyorum. 1-2 ay sadece makale yazdım ve sonra backlink alımına başladım çok faydasını gördüm dediğiniz gibi backlink alacağımız siteleri çok iyi seçmeliyiz.
  Yavuz Mercan
 3. hocam backlink konusunda gerçekten faydalı bir yazı hazırlamışsınız emek vermişsiniz, backlink nasıl alabiliriz örnek vererek açıklayabileceğiniz bir makale hazırlayabilir misiniz?
  ferhat şirin
  1. Müsait olduğum bir zamanda yazabilirim. Blogumuza abone olup bildirimleri açarsanız yazdığım zaman bildirim gelmiş olur.
   Ümit Yılmaz
   Ümit Yılmaz
 4. Başarılı bir backlink makalesi olmuş. Her ne kadar seo ve web master dünyasında backlink dönemi bitti denilsede hala etkisini uzun bir süre devam ettirecek bana göre asıl mesele makalede bahsettiğiniz gibi kendi sektöründen backlink alabilmek sizi referans gösterebilmesi.
  mehmet

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>