Wordress Sürüm Düşürme Eklentisi

Wordpress 12

12 Yorumlar

 1. Sürüm yükseldiğinde karşımıza çıkan aksiliklerin önüne geçmek için wordpress sürüm düşürme eklentisi mantıklı bir çalışma olmuş. Teşekkür ederim elinize sağlık.
  Murat Serhan Gülhan
 2. Yeni sürümlere pek alışamadım ben. Eski sürümün yazı ekleme kısmı bana daha kullanışlı geliyor. Yada sürekli kullandığım için alışkanlık oldu. Sebebini bilmiyorum ama bir türlü ısınamadım. Teşekkür ederim faydalı bir yazı oldu. Bu sebeple sürümü düşürebilecem. İyi çalışmalar.
  Muhammed DEMİR
 3. Özellikle son zamanlarda çıkan son sürüm wordpress’te bazı kullanıcılar zorluklar yaşıyor. Misal; html form editörü çok değiştiği için bazı arkadaşlar buna alışmakda zorluk çekebiliyor. Ayrıca bu gelen yeni form ile birlikte visual composer gibi eklentilerde çalışmıyor. Bence çok faydalı bir makale en azından işine yarayacak olanlar illaki vardır. Başarılarınızın devamını diliyorum..
  İbrahim SU
 4. Çok teşekkür ederim. Proji ajans olarak sıkı takipçinizim ve gerçekten çok yararlı bir bilgi. Bazı wordpress güncellemeleri stabil bir şekilde çalışmıyor. Bazı açıklar oluyor ve bu açıklar kapatılmadan aynı sürümde kalınca sıralama kayıpları yaşanıyor. Stabil sürüme dönerek bizler güncel kalmaya çalışıyoruz. Eklenti baya işimize yaradı.
  Mahmut Arslan
 5. Yeni sürümde ki yazı ekleme text alanı bana çok karışık geliyor.Aslında bu yazı ile eski versiyona geçmem çok kolay olacak.Fakat wordpress işte bir sorun çıkardımı uğraşdur.Yazınız için teşekkürler
  selim
 6. Wordpress sürüm düşürme eklentisini uzun süredir kullanıyorum bir sorun çıkmadı fakat bazı arkadaşlarda ciddi sıkıntı oluşmuş.Dikkat edilmesi gerekiyor.Dikkat edilmesi gereken diğer şey ise eklentinin güncel olup olmadığı. Yazıda onu da belirtirseniz çok sevinirim. Yazı oldukça başarılı olmuş teşekkürler.
  Miran
 7. Merhabalar öncelikle bu yazı için teşekkür ederim wp mi güncelledikten sonra temamda bazı sorunlarla karşılaştım sürümü düşürmeyi bir türlü bulamamıştım bu yazı ilaç gibi oldu emeğinize sağlık
  can
 8. WP Downgrade | Specific Core Version eklentisinin varlığından yeni haberim oluyor baya faydalı bir konu olmuş bu sayede bilmediğim yeni bilgiler ediniyorum. Bir sorum olacak WordPress güncellemesi geldiğinde wp admin panele girip günceleme yapıyorum doğrumu yapıyorum veya doğrusu ftp den mi güncellemektir görüşünüzü öğrenmek isterim.
  Gosapo
  1. kaç yıldır bende WP kullanıyorum ve güncellemeleri panel üzerinden yani wp-admin'den yaparım. FTP güncelleme yapılıyor mu bilmiyorum bile, çünkü gerek duymadım.
   Ümit Yılmaz
   Ümit Yılmaz
 9. Ümit hocam öncelikle bu değerli bilginiz için çok teşekkür ederim.Wordpress sitelerim var ve nasıl sürüm düşüreceğimi düşünüp düşünüp duruyordum yararlı bir bilgi olmuş elinize sağlık.
  Hasan
 10. Elinize sağlık güzel eklenti işe yarıyor
  Oğuzhan
 11. teşekkürler hocam, işe yarıyor. yeni sürümdeki yazı ekleme bölümü çok kötüydü 4.9.8 versiyona düşürdüm daha güzel böyle :)
  recep

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>