WordPress Gizlilik Eklentisi

Wordpress 7

7 Yorumlar

 1. Çok güzel bir eklenti, fazla eklenti kullanmak cpu aşımına neden oluyor, birkaç özelliği kendinde birleştiren bir eklenti olduğu için çok işime yaradı. hem admin yolunu değiştirmek hem de tema kaynak kodlarını gizlemek için oldukca kullanışlı. Paylaşım için teşekkürler.
  Vüsal
 2. Aylardır bu durumu eklentisiz yapmaya çalışıyordum fakat başaramadım. Bu eklentileri 1 ay boyunca denedim fazla cpu aşımı olmuyor. Verdiğiniz tavsiye için çok teşekkür ederim.
  Shamrock
 3. Merhaba Anladığım kadarıyla güzel bir eklenti, kullanmadan önce emin olmak istediğimi bir nokta var. wp-content, uploads, plugins gibi önemli dizinleri adlarını değiştirelim tamam. Ama güvenlik açısından Wordpress in sık sık güncellenmesi gerekiyor bildiğiniz gibi. Peki güncelleme yapılınca bu adlar sorun olmayacak mı? Yani wordpress in standart klasör adlarını değiştirince güncelleme de sorunla karşılaşır mıyım site bozulur mu emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim...
  Derya
  1. Merhabalar, sorun açacagını sanmıyorum çünkü eklenti .htaccess üzerinden eklemeler yapıyor. Siz yinede yedek alıp denerseniz daha iyi olacaktır. Ben eklentiyi yükledikten sonra herhangi bir WP güncellemesi yapmadığım için kesin bir şey söyleyemiyorum malesef.
   Ümit Yılmaz
   Ümit Yılmaz
 4. ümit hocam iyi güzel ancak ben osya isimlerini değiştirmekten ziyade dosya uzantısını içeriğinin sayfa kaynağında gözükmemesini istiyorum. İsimleri değiştirince yine değişen isme tıklayınca istediğime ulaşabiliyorum. 1 haftadır bununla uğraşıyorum fakat bulamadım. wp-content/uploads/Klasördeki-dosyalar/img7895 yerine ben wp-content/uploads/img7895 olsun istiyorum :) lütfen yardımcı olun
  batu
  1. selamlar, tam olarak sorununuzu anlamadım. Uzantı dediğiniz .jpg .png vs. ama siz orada ki dosya yolunu kaldırmak veya değiştirmek istiyorsunuz sanırım. Bunun eklentisi olduğunu sanmıyorum .htaccess yardımıyla yapabileceğinizi düşünüyorum. Ama malesef nasıl yapılacağını bilmiyorum. Verdiğim eklenti aslında wp-content klasörünün flan ismini değiştiriyor. .htaccess bakıp eklediği kodu sizin değiştirmek istediğiniz dosya isminize göre revize ederseniz işe yarayacağını düşünüyorum.
   Ümit Yılmaz
   Ümit Yılmaz
 5. Öncelikle emeğize sağlık, Batununda dediği gibi dosya yolunu da gizlemesi lazım eklentinin. Batu demişki eklenti klasör isimlerini gizliyor kaynak kodda eyvallah ama sitedeki bir resme tıklayıp resmin yoluna bakınca herşey ortada diyor. Uzantı dediği herhangib bir görsel dosya.
  Göktürk

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>