SEO Hizmeti Fiyat Karşılaştırması Yapılırken Yapılan Yanlışlar

SEO 3

3 Yorumlar

 1. SEO şirketi ile nasıl çalışmalıyım sorusuna cevap olarak hazırlanmış mükemmel içeriğinizi bizlerle paylaştığınız için size teşekkür ederim Ümit Bey. En iyi SEO şirketi seçmek yerine sizler gibi bu alanda freelance SEO hizmeti veren bireyleri tercih etmeyi daha doğru buluyorum. Google’da seo ile alakalı bir arama yaptığımda tesadüfen bu sayfayı buldum,Öncelikle takipçilerinize yayınladığınız bilgilendirici metinleriniz için çok teşekkür ederim. Bende sizinle çalışmak ve Profesyonel seo hizmeti almak isterim. Yorum yaparken yazdığım e-posta adresine dönüşünüzü bekler, iyi çalışmalar dilerim.
  İbrahim SU
 2. Seo hizmeti sağlayan seo ajanslarda en çok dikkat ettiğim olay kendi sitelerinin anahtar kelimelerinde sıralama olarak iyi yerdelermi buna bakarım. Eğer iyi konumda değilerse kendi verdikleri hizmette Arka sıralarda olan seo firmaları benim markamı verdiğim hizmette nasıl üst sıralara çıkaracaktır diye düşünürüm sizinle bende aynı görüşteyim.
  Gosapo
  1. Son zamanlarda web sitem için seo çalışması yaptırmayı düşünüyordum ve iykide proji.com girmişim ve bu yazıyı okumaya fırsatım olmuş.Bana çok şey kattığını söyleyebilirim ve kafamdaki bazı sorulara cevap buldum.
   Hasan

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>