Organik Trafik Nedir, Neden Önemlidir?

SEO 3

3 Yorumlar

  1. Merhaba hocam, Güzel tespitler yapmışsınız. Organik trafik arttırma yöntemleri hakkında bir yazı da hazırlarsanız çok güzel olur.
    Mecit YILMAZ
  2. Organik trafik sağlayacam diye o kadar çok komik yollar deneyeni gördüm ki anlatsam şaşırır kalırsınız hemen örnek verecek olursam: Adam Letgodan ilan açıyor piyasa fiyatının altında ürünler listeliyor sonra açıklamasında diyor ki bu ...... siteye girin ve bir kaç sayfa dolaşım fakat her sayfada 2 dk kadar oyalanın sayfa dolaşırken oyalanmanın en güzel yöntemi o sayfayı okumaktır sayfada ortalama 2 dakika zaman geçirdikten sonra site içimde bir başka sayfaya giriş yapın ve ordada iki dakika zaman geçirin sonraki sayfada karşınıza bu ilandaki ürün otomatik olarak karşınıza gelecektir bu geçici sürelik siteye ait kampanyadır yararlanın sonra bana dua edin şeklinde:) Tabi sonra adam dua mı eder küfür mü orası bilinmez :))
    Gosapo
  3. Hocam yararlı bir bilgi olmuş.Organik trafik sağlamak için millet yok o programı alıyor kredi biriktiriyor sonra sitesine organik trafik felan geliyorumuş tamam etkisi vardır bu programlarında bu yazı kadar bilgi verici olamazlar.
    Hasan

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>