Backlink Olmadan SEO Çalışmasında Başarı Sağlanır mı?

SEO 3

3 Yorumlar

  1. Rekabeti az olan sektörde kalmadı ki artık bence baclink olmadan seo çalışması başarısız olur dediğiniz gibi rekabetsiz olan sektör için tamam ama rekabeti yüksek olan bir sektörde çok zor.
    Atila
  2. 2 sene önce açtığım blog sitesini backlink olmadan yüksek seviyelere taşımıştım. Fakat günümüzde Google algoritmalarının birçok kriteri mevcut. Backlinksiz biraz zor. Çünkü ortada sıkı bir rekabet var. Ayrıca da hocamın dediği gibi rekabet yükseldiğinde backlink'in önemi de artıyor.
    Serhat K.
  3. Backlink olmadan seo olmazFakat sitenin seo alt yapısınında hazır olması gerekir en son adımda backlinktir.Tüm bunlar sağlandıktan sonra kısmen başarı beklenebilir.Artık landingpageler ile kullanıcıya sadece aradığı ürün ile ilgili sayfalar hazırlanıp kullanıcıdan bilgileri isteniyor bencede ve müşterileriminde kullandığı bu yol en mantıklı yoldur.
    selim

Yorum Yazın..

Mail Adresiniz Yayınlanmayacak.

Yandaki HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>