Çalışma Süreci
Strateji
Lokasyon, Yaş, Cinsiyet, İlgi Alanları gibi demografi hedefleri belirlenir. Bu hedeflere göre bir strateji belirlenip işletmenize en çok geri sağlayabilecek stratejiler üretilir.
Ziyaretçi Deneyimi
Sitenize gelmiş ziyaretçilerin tüm süreçlerine yön vererek en kısa zamanda amaçlarına ulaşmasını sağlarım. Ziyaretçi deneyimi satış ve dönüşüm oranlarını arttırarak kâr oranınızı arttırır.
Analiz
Reklam performansı analizi yapılarak en iyi satışları elde etmek için sürekli olarak analiz araçları tarafından reklam analizleri gerçekleştiririm. Bu analizler doğrultusunda iyileştirmeler yapılır ve en iyi satış hedeflerini gerçekleştirmek hedeflenir.
Neler Yaparım?
E-Ticaret İçerik Yönetimi
E-ticaret sitenizi arama motorlarına ve web sitesi ziyaretçilerinize göre düzenler satış hedeflerinizi gerçekleştirmeniz sürekli olarak iyileştirmelerde bulunuruz.
Google SEO
Arama motorları organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanız için stratejiler belirleyip SEO çalışmaları yapıyor ve web sitenizi organik arama sonuçlarında üst sıralara çıkartarak organik trafiğinizi artırırım.
Google Reklamları
Google arama motorunda arama yapan potansiyel müşterilere ürününü en düşük bütçelerde gösterimlerini sağlıyor ve satış hedeflerinizi gerçekleştiririm.
Sosyal Medya Hizmetleri
Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Linkedin gibi ziyaretçisi yüksek sosyal medya mecralarında işletmenizi veya markanızı sosyal medyada zirveye çıkarıp marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak için çalışmalar yaparım.
Marka Analiz
Ücretsiz kurumsal markanızı analiz edip teklif sunalım.
Merak Ettikleriniz
Blogumuzdan Son Yazılar